MÖBLER / Bord / Månbord 7517180

nr 751 7180

Månbord

Sent 1800-tal, Björkfanér, Dia110, höjd: 77

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 april 2012
kl 19:59:10

2/4 19:54:11 1      Vinnande bud